Informace pro rodiče a veřejnost

INFORMACE K TANEČNÍMU KROUŽKU

Taneční škola Carmen pokračuje s výukou on-line. Přihlášené děti do Carmen budou dostávat prostřednictvím e-mailu odkazy na výuková videa. Pokud Vám žádný e-mail nedojde, kontaktujte prosím TŠ Carmen pro ověření Vaší e-mail adresy: L.SKOPALIKOVA@GMAIL.COM nebo 732268196.

 

Žádost o uvolnění dítěte z povinného předškolního vzdělávání

Dotazník ve formátu word je ke stažení zde >

19.10.2016

Vážení rodiče,
považujeme Vás za své nejbližší a nejvýznamnější partnery ve výchově dětí, proto se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění následného dotazníku. Tento dotazník by měl posloužit k celkovému náhledu na práci MŠ z pohledu rodičů. Dotazník si, prosím, zkopírujte, vyplňte tak, že vybranou hodnotu zvýrazněte tučně, popřípadě zvolte jinou barvu písma a zašlete na adresu mszamostni@seznam.cz. Pouze pravdivé odpovědi nám dají reálný obraz o tom, jak vidíte naši mateřskou školu Vy, rodiče. Velmi oceníme Vaše odpovědi i návrhy u otevřených otázek.

Děkujeme za Váš čas, který pečlivému vyplnění dotazníku věnujete.
Spokojenost dětí a rodičů nás zajímá a neustále hledáme cesty, jak vyjít vstříc Vašim přáním.

Kolektiv MŠ Zámostní

Dotazník je ke stažení zde >