Důležitá sdělení

Informace rodičům ohledně úplaty za předškolní vzděláváníInformace rodičům ohledně úplaty za předškolní vzdělávání

PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ

Vážení rodiče nově přijatých dětí do MŠ pro školní rok 2019/2020, chtěli bychom Vás informovat, že od 12.8.2019 bude zvežejněno  na www.stránkách informace potřebné k pobytu zahájení Vašeho dítěte v mateřské škole (pokyny ke stravování a školnému)

Žádost o uvolnění dítěte z povinného předškolního vzdělávání

Dotazník ve formátu word je ke stažení zde >

19.10.2016

Vážení rodiče,
považujeme Vás za své nejbližší a nejvýznamnější partnery ve výchově dětí, proto se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění následného dotazníku. Tento dotazník by měl posloužit k celkovému náhledu na práci MŠ z pohledu rodičů. Dotazník si, prosím, zkopírujte, vyplňte tak, že vybranou hodnotu zvýrazněte tučně, popřípadě zvolte jinou barvu písma a zašlete na adresu mszamostni@seznam.cz. Pouze pravdivé odpovědi nám dají reálný obraz o tom, jak vidíte naši mateřskou školu Vy, rodiče. Velmi oceníme Vaše odpovědi i návrhy u otevřených otázek.

Děkujeme za Váš čas, který pečlivému vyplnění dotazníku věnujete.
Spokojenost dětí a rodičů nás zajímá a neustále hledáme cesty, jak vyjít vstříc Vašim přáním.

Kolektiv MŠ Zámostní

Dotazník je ke stažení zde >